top of page
  • Obrázek autoraKateřina Šubínová

BARVA ROKU ROZZÁŘILA ORDINACE. ANEB U ZUBAŘE JE DOBŘE.


Asi se shodneme, že návštěva zubaře obecně nepatří mezi ty oblíbené. Ale v mém případě to rozhodně neplatí! Protože moje zubařka je prostě super. Navíc její ordinace jsou krásné a moderní. A aby bylo prostředí pro pacienty ještě příjemnější, tak jsme do nich ladily moje fotky. U Zubních lékařů s.r.o. Vám už nehrozí nervózní poposedání v neosobní potemnělé čekárně. Stejně tak se nemusíte děsit zvuku vrtačky deroucího se zpod dveří a úpícího pacienta v křesle. Tady je to prostě jiné. Nakonec, pojďte tam se mnou na návštěvu! A úsměv, prosím!


Srdeční záležitost

S paní doktorkou se známe už nějaký ten pátek. Vždycky se jí moje fotky moc líbily.

Ale až s otevřením vlastních ordinací, přišel ten správný čas vyzdobit je fotoobrazy. A protože je celý tým velmi milý a usměvavý a dámy mají rády barvy, byla to z obou stran srdeční záležitost. Vrhly jsme se společnými silami na výběr těch nejlepších fotek, aby se pacienti i přes všechny předsudky u zubaře cítili dobře.


Barvy, barvy, barvy

Ano, v tomto případě je všechno o barvách. Ordinace, recepce i chodba jsou propojeny jednotnou barevností, která je v lehkých tónech bílé, šedé, světle růžové a s pár kapkami žluté. Co se týká fotoobrazů, měla klientka jasnou představu ohledně barevnosti. Skvělé na tom bylo, že se jedná o hlavní barvu letošního roku, tedy ultrafialovou (Ultra Violet) a její doplňkové kombinace.


Začněme tedy recepcí. Pro ni jsme s klientkou vybraly zářivý detail jiřiny v sytě růžové odstínu, který se řadí mezi spřátelené barvy pod názvem Drama Queen. A věřte, že tento fotoobraz upoutá hned při příchodu. Navíc lesklá laminace povrchu dodává fotografii na eleganci a důraznosti.

V ordinacích je oproti tomu řada zubařských pomůcek a doplňků v růžové, fuchsiové nebo ve fialové barvě. Stejně tak i pracovní oblečení lékařů a sestřiček ;-). A tak jsme do každé místnosti vybíraly fotky, které ponesou některý z těchto dominantních odstínů. Jedna ordinace je vyladěná do fialova, tedy do barvy letošního roku. Stejný požadavek jsem měly i na fotoobraz. Takže jsme se shodly na snímku se skupinkou ozdobných česneků v ultrafialovém odstínu. Další ordinace je vybavena víc do růžova. Její barevná paleta čerpá ze skupiny nazvané příslovečně "Květinové harmonie" (Floral Harmonies). Proto jsme se přiklonily k jemným květům pryskyřníku v odstínech světle růžové a limetkové.

Fotky na míru

Vždy si u klienta dělám osobní obhlídku prostor, abych poznala specifika jednotlivých místností a zjistila, co tam funguje. Dalším faktorem jsou klientova přání a požadavky. Tohle všechno zamíchám dohromady a už můžu řešit formát, barevnost a typ zpracování fotoobrazů. V tenhle okamžik mi pracuje představivost na plné obrátky a mi v hlavě běží vizualizace, jako kdybyste si pouštěli nějakou prezentaci...

Jelikož jsem pro jednu z ordinací plánovala vytvořit soubor 2 - 3 originálních snímků, bylo potřeba najít ty správné květy. Takže jsem se vrhla do květinářství a hledala "modelky" podle mé naprosto přesné představy. Pak jsem se zavřela do ateliéru a začala tvořit.... Nakonec jsem klientce předložila dva různé návrhy fotografií. Jednu s květy v sytějších tónech a druhou decentnější, která nakonec zvítězila. Finální zpracování fotek včetně rámů jsem vybírala tak, aby ladily s moderním designem ordinací. Podle kladných reakcí pacientů jsme to s klientkou evidentně trefily!


Buďte osobití i Vy. Vaši klienti to ocení!

Pokud si i Vaše zdi žádají originální a přesně padnoucí fotografie, tak mě jen stačí kontaktovat. Můžete si být jistí, že Vaši klienti tuto změnu zaznamenají a budou se u Vás cítit příjemně ;-).


Jsem připravená Vám tomto ohledu nejen poradit, ale také Vás i inspirovat. Moje práce je cenově dostupná. Přehledné schéma na mých webovkách Vám objasní nejen jednotlivé etapy vzniku fotoobrazů, ale nabídne i odpovědi na Vaše případné otázky.

0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page