O MNĚ

1Y3A8740_Katerina Subinova_fotograf_fotk
Pár slov o
mně...

Kateřina Šubínová

Jmenuji se Katka a původní profesí jsem marketér. Většinu svého dosavadního profesního života jsem strávila v korporátním prostředí.

Už od malička jsem milovala květiny a práci s nimi. Obdivovala jsem jejich krásu na starých obrazech a fotografiích. S podporou manžela, který je profesionální fotograf, jsem se naučila pracovat s profi technikou, zároveň vnímat světlo a správně komponovat záběry. Začala jsem intenzivně fotit, čímž se mi podařilo zhmotnit moje představy na fotografiích. 

 

Po odchodu z korporace jsem se rozhodla začít se živit tím, co mě baví nejvíce, tedy focením a aranžováním. Překvapivě to má hodně společného s mojí bývalou profesí - různorodost a kreativitu, můžu naplno využívat svůj talent vizualizace každého projektu, výtvarné a estetické cítění. Výtvarné talenty navíc obohacuje i můj smysl pro zodpovědnost. Proto je mojí prioritou odvést vždy co nejlepší výsledek.

Mou specializací je focení jídel, produktů, milovaných květin a zátiší. Mám za sebou celou řadu velmi zajímavých projektů.

Kromě focení je mojí velkou vášní aranžování, dekorování, ruční tvorba všeho druhu a také malování. Tyto moje talenty jsou rozhodně výhodou a jsem za ně moc vděčná. Dokážu totiž svojí přesnou představu o podobě snímku proměnit v hmatatelný výsledek. Proto mě tato práce tak baví a naplňuje.

Můj kreativní svět průběžně popisuji na blogu, kdyby jste si o tom chtěli přečíst něco víc ;-).