top of page

O MNĚ

Jmenuji se Katka a pomáhám malým a středním českým značkám v jejich dalším růstu.

Katerina Subinova_fotografka

Poskytnu Ti kompletní fotografický servis - byznys portréty, fotografie produktů, lidí, módy, jídla či obchodních prostor. 

 

Fotografie - to jsou především emoce. Proto je důležité, abychom probrali podstatu Tvého podnikání, stejně jako Tvoje přání a potřeby. Podstatnou roli hraje i vzájemná sympatie. Jedině tak společně zhmotníme neotřelé nápady, které oslní Tvoje zákazníky a hravě zastíní konkurenci. Konečně se Ti uleví, protože už budeš vědět, kam se ohledně fotek s důvěrou obrátit a především získáš konečně více času pro svoji hlavní činnost anebo rodinu. 

 

Moje cesta k fotografii nevedla přímočaře. Původní profesí jsem marketér. Hodně svého profesního života jsem strávila v korporátním prostředí.

Jsem odjakživa všestranně kreativní duše a tak jsem se ve focení přirozeně našla. Především miluji květiny a práci s nimi.  S podporou manžela, který je profesionální fotograf, jsem se naučila pracovat s profi technikou, vnímat světlo a správně komponovat záběry. A tak jsem začala intenzivně fotit. 

 

Po odchodu z korporace jsem se rozhodla živit tím, co mě baví nejvíce, tedy focením a aranžováním. Překvapivě to má hodně společného s mojí bývalou profesí - různorodost a kreativitu, u každého projektu můžu naplno využívat svůj talent vizualizace, výtvarného a estetického cítění. Tyto talenty navíc obohacuje i můj smysl pro zodpovědnost. Proto je mojí prioritou odvést vždy co nejlepší výsledek. Mám za sebou celou řadu velmi zajímavých projektů.

Kromě focení je mojí velkou vášní aranžování, dekorování, ruční tvorba všeho druhu a také malování. Tyto moje talenty jsou rozhodně výhodou a jsem za ně moc vděčná. Dokážu totiž svojí přesnou představu o podobě snímku proměnit v hmatatelný výsledek. Proto mě tato práce tak baví a naplňuje.

Můj kreativní svět průběžně popisuji na blogu, kdyby sis o tom chtěla přečíst něco víc ;-).

bottom of page