top of page

VYBERTE SI VLASTNÍ PODOBU FOTOOBRAZU

Katerina Subinova_fotky na zed_fotky do

Klasika - pasparta, rám, sklo

Katerina Subinova_Conectio_fotky na zed_

Moderna - matná laminace fotky, hliníkový rám

Katerina Subinova_fotky do obyvaky_Agapa

Luxus - fotka pod syntetickou pryskyřicí, dřevěný kazetový rám

Katerina Subinova_fotky na zed_fotky na

Art - tisk fotky na malířské plátno, UV filtr

Typy zpracování fotoobrazů

1. Klasické - lesklá fotografie, pasparta, rám se sklem

2. Moderní - povrchová úprava fotografie pomocí matné nebo lesklé laminace, adjustace fotky na smart desku, rám beze skla

3. Luxusní - povrchová úprava fotografie pomocí syntentické pryskyřice, která dodá vysoký lesk, dřevěný kazetový rám

4. Výtvarné - tisk fotografie na malířské plátno, není nutné rámovat

Adjustace fotografie na smart desku zabraňuje zvlnění především změnou vlhkosti vzduchu. Nicméně bych ji doporučila i v případě, že fotka bude vložena do pasparty.

Laminace fotografie je velmi elegantní a praktické řešení. Zejména z hlediska váhy fotoobrazu, protože pak už jej není potřeba dávat pod sklo. Současně s laminací se na povrch fotografie nanáší i UV filtr, který zaručí její stálobarevnost. Volba matného nebo lesklého lamina ovlivní výsledný dojem fotoobrazu.

Rámy jsou v široké nabídce jak v dřevěném, tak v hliníkovém provedení. Na výběr je široké spektrum barev, ale i profilů rámů. I v této oblasti Ti ráda pomůžu vybrat ten nejvhodnější.

Kazetové rámy jsou vyrobeny ze dřeva a mají hloubku od 3 cm až po 7 cm. Čím vyšší, tím elegantnější je výsledek elegantnější. Standardní barevná nabídka je v černém a bílém provedení.

Tisk fotografie na plátno vytváří dojem malby. Pro tento typ zpracování je ale potřeba zvolit správný motiv, aby výsledek nepůsobil kýčovitě. S výběrem vhodného motivu Ti samozřejmě ráda pomůžu. Nicméně s dnešními technologickými možnostmi je výsledek opravdu velmi zajímavý. I v tomto případě, je fotoobraz zajištěn UV filtrem.

bottom of page